Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Трамп заявив, що ладнати з Росією - "хороша справа"

Він висловив таку ж думку щодо Китаю та інших країн.

Мати хороші стосунки з Росією, Китаєм та іншими країнами - це, на думку президента США Дональда Трампа, добре.

Про це лідер Штатів заявив під час промови у місті Грейт-Фолс, Монтана, передає Fox News.

"Вони кажуть: ох, він злий на НАТО, він любить Росію. Я люблю Росію. Я зустрічаюся з президентом Путіним наступного тижня і ладнати з Росією, ладнати з Китаєм, ладнати з іншими країнами - це хороша справа", - заявив Трамп.

У четвер, 5 липня, посол США у Росії описав ситуацію дещо інакше. За його словами, "м'яч на боці РФ", незважаючи на те, що Трамп вважає гарні стосунки з Росією корисними для обох сторін. Тому президенту доведеться вимагати від Путіна нести відповідальність за ворожі дії.   

ВідеоДо зустрічі із Путіним Трампу підготували спеціальні настанови

У Вашингтоні американському президенту перед візитом до Європи та зустріччю з Путіним підготували спеціальні поради. Розробником президентських настанов є аналітичний центр Heritage Foundation - його вважають близьким до Адміністрації США. У пам'ятці роз'яснюється позиція США стосовно НАТО, України та Росії, зокрема зазначається: "Росія - це агресор, а Україна - жертва", "Крим - це Україна" та "Путіну не можна вірити". 

До зустрічі із Путіним Трампу підготували спеціальні настанови

Нагадаємо, вже 16 липня у Гельсінкі, Фінляндія, президент США Дональд Трамп зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним. Вони обговорять ситуацію на Близькому Сході, де тривають бойові дії у Сирії, також двосторонні стосунки і втручання РФ у вибори президента Штатів.

Американські ЗМІ припускають, що Трамп може "здати" Сирію Путіну. Він дозволить Росії встановити у країні вигідний режим Башара Асада. Також у Штатах припускають, що президент США далі критикуватиме НАТО і знову відмовлятиметься бачити у РФ загрозу Америці. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції