Туристична Грузія суттєво посилила карантин: що під забороною

Туристична Грузія суттєво посилила карантин: що під забороною

Фото: Associated Press

Люди у Грузії, зокрема, повинні носити медичні маски під час зібрань.

У Грузії у зв'язку з пандемією коронавірусу посилили карантинні обмеження, зокрема, знову під забороною робота нічних клубів. Також посилено масковий режим.

Відповідне рішення ухвалив операційний штаб  при координаційній міжвідомчій раді, пише "Грузія онлайн".

Так, згідно з рішенням у Грузії від 10 серпня, введено обов'язкове носіння медичних масок у разі скупчення людей від п'яти осіб і навіть на відкритому просторі.

Також від сьогодні ввели обмеження на роботу ресторанів, які не можуть працювати у нічний час: від 00:00 до 05: 00. Також заборонено проводити весілля, поминки і банкети, в разі порушення ресторан оштрафують на 10 тисяч ларі ( 86 827,86 грн), у разі повторного порушення - його закриють.

Крім того, в Грузії заборонено проведення масових заходів, зокрема і спортивних змагань.

Нагадаємо, що на грецькому острові Закінф і в місті Ханья на Криті вводиться комендантська година через зростання кількості захворюваності на коронавірус. Крім того, вводиться заборона на цілодобову музику в закладах громадського харчування і в розважальних закладах. Також в цих районах і у всій країні заборонено проведення будь-яких заходів з присутністю понад 20 осіб на приватній, непрофесійної території.

А Чорногорія вимагає пред'явлення COVID-сертифікатів для відвідання ресторанів і барів у приміщенні, нічних клубів та будь-яких спортивних заходів. Нові правила стосуються зокрема й туристів.

Чим славиться найвисокогірніше поселення у Північно-Західній частині Грузії

Чим славиться найвисокогірніше поселення у Північно-Західній частині Грузії

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація