У Білорусі коронавірусом заразилося вже понад 31,5 тисячі людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За добу померли чотири людини.

У Білорусі станом на 19 травня офіційно підтверджено 31 508 випадків нової коронавірусної хвороби COVID-19. За останню добу інфікувалося ще 936 людей.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я країни.

 За офіційними даними, від початку поширення коронавірусу в Білорусі одужали 10 620 пацієнтів. Водночас, недуга забрала життя 175 пацієнтів. Із них четверо померли за останню добу.

У МОЗ країни стверджують, що всі жертви мали супутні хвороби. Загалом, як уточнюється, у Білорусі проведено 375 076 тестів на виявлення коронавірусу COVID-19.

Зазначимо, що у Білорусі досі не запроваджено карантину задля стримування коронавірусу. Глава держави Олександр Лукашенко пояснив це економічними причинами. Крім того, він вважає ситуацію навколо пандемії "психозом і дурістю". 

Нагадаємо, попри світову пандемію коронавірусу, в Мінську 9 травня за участі президента Білорусі Олександра Лукашенка відбувся військовий парад з нагоди 75-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у параді взяли понад 3 тисячі військовослужбовців і понад 150 одиниць техніки, над столицею Білорусі пролетіли понад 40 літаків і вертольотів. 

Відео Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус. За словами президента Олександра Лукашенка, вірусу вони дають раду. Втім, змушувати відвідувати урочисті заходи нікого не будуть. Чекають на параді у Мінську також і російських політиків.  

Білорусь не скасовуватиме святкувань до 75-річчя перемоги попри коронавірус

Залиште свій коментар

Вибір редакції