У Італії родина туристів загинула через падіння у кратер вулкана

Серед причин смерті називають дуже високу температуру або отруйні випари в кратері.

Сім'я мандрівників із Турина загинула після падіння у кратер вулкану Сольфатара поблизу італійського Неаполя.

Про це інформує "Metro".

Згідно з повідомленням, 11-річний хлопчик міг упасти в ущелину, після чого 42-річна мати та 45-річний батько кинулися йому на допомогу. Всі троє загинули.

Фахівці називають причиною смерті екстримально високу температуру в кратері або ж газові викиди.

Іншій, 7-річній дитині вдалося врятуватися. Працівники надзвичайної служби, що прибули на місце інциденту, повідомили, що загиблі перетнули захисний кордон, який має перешкоджати відвідувачам підходити ближче до кратера.

Фотогалерея Вогняне "озеро": на Гаваях сталося виверження одного із найактивніших вулканів світу (4 фото)

"Я бачив, як бігла заплакана дитина, і навіть не міг припустити, що зіштовхнувся із найгіршою трагедією у своєму житті, бо я теж батько, - розповів очевидець Дієго Вітальяно. - Я перебував поблизу Сольфатари по роботі, разом з іншими відвідувачами ми зрозуміли, що щось сталося і підійшли ближче до кратера. Я навіть не уявляв, що побачу там. Витягнули два тіла, а нас усіх відтягли подалі. Я все ще думаю про цю сім'ю і про те, як плаче та просить про допомогу бідний хлопчик".

Тамтешній мер Віченцо Фільйоліа вже висловив співчуття рідним та близьким загиблих.

Раніше повідомлялося, що в Індонезії внаслідок аварії рятувального гелікоптера на острові Ява загинули вісім людей. Літальний апарат брав участь в евакуації людей із зони виверження вулкана, де травми отримали щонайменше 10 людей. 

Залиште свій коментар