У Кремлі прокоментували інформацію про рекордні втрати в Сирії

Пєсков не бачить необхідності у перевірці даних Міноборони РФ про загиблих.

У Кремлі заявили, що Міноборони РФ є єдиним джерелом офіційної інформації про втрати в Сирії.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передають РИА Новости.

"Дані надходять по лінії Міністерства оборони, керуватися треба цими даними, саме вони є офіційними", - сказав він.

За офіційними даними Міноборони РФ, від початку року загинули десять російських військовослужбовців, але, за підрахунками Reuters, йдеться щонайменше про 40 загиблих росіян, серед них 21 виявився приватним військовим фахівцем, 17 військовими, статус ще двох встановити не вдалося.

Тим часом у Кремлі не бачать підстав для перевірки своїх даних після публікації Reuters.

Пєсков наголосив, що перебування в Сирії росіян як добровольців не має стосунку до держави і до Міноборони РФ, зокрема.

"Якщо є якісь в Сирії російські громадяни у вигляді добровольців і так далі, це не по лінії держави і до Міноборони не має ніякого стосунку, тому ця інформація, тут потрібно у Reuters цікавитися, звідки і які у них джерела", - сказав речник російського президента.

Нагадаємо, Reuters повідомило про рекордну кількість загиблих військових РФ у СиріїАгенція Reuters повідомила, що втрати російських військових від початку 2017-го року стали найбільшими за часи участі в сирійській компанії і загинули близько 40 найманців та силовиків РФ.

Відповідні свідчення журналісти отримали від рідних і близьких загиблих, а також від офіційних осіб в тих місцях, де вони жили. Відзначається, що за попередні 15 місяців участі РФ у боях в Сирії на боці уряду Башара Асада загинули 36 військових.

Зібрані дані про загиблих не можуть відображати повної картини, адже командири підрозділів наполягають на мовчання родин вбитих. 

Залиште свій коментар