У Міноборони РФ звинуватили 1+1 у "нарізці" інтерв'ю полоненого Агеєва

В інтерв'ю Агеєв сказав, що уклав військовий контракт перед відправкою до Луганська.

Міноборони Росії звинуватило телеканал "1+1" у "нарізці" інтерв'ю полоненого російського кадрового військового Віктора Агеєва, який в ефірі українського телебачення визнав, що уклав контракт у Росії перед відправкою до окупованого Луганська.

Про це йдеться в прес-релізі Південного військового округу.

"В опублікованих через недогляд СБУ відеокадрах Агеєв сам заявив, що так званий "контракт" і своє "військове звання" "єфрейтор" він підписував і отримував, перебуваючи в Луганську, де російських військовослужбовців не було і немає", - йдеться в повідомленні Міноборони.

Зазначається, що у повній розшифровці на сайті каналу Агеєв каже, що йому обіцяли, що контракт можна підписати в "ЛНР", при цьому потім наголошує, що підписував його у Росії, а в окупованому Луганську просто отримав так зване звання єфрейтора. Міноборони РФ підкреслило, що, за словами полоненого, він провів у військовій частині в Новочеркаську чотири дні до відправки до Луганська, утім оформлення документів для контракту займає місяць, зазначили у російському відомстві.

ВідеоПолонений росіянин Віктор Агеєв розповів, чому зголосився служити на Луганщині

Крім того, у прес-релізі Південного військового округу йдеться про те, що командування названої Агєєвом військової частини 65246 розташоване не в Новочеркаську, а тому ніхто з "командування цієї частини ніколи не зустрічався і не міг там з Агеєвим підписувати контракт".

Своєю чергою, у правилах приймання на військову службу нічого не сказано про те, що командир частини повинен особисто укладати контракт з кандидатом. Він лише ухвалює рішення про укладення контракту, а потім про це військовим оголошують у наказі.

Нагадаємо, Агеєв перебуває в українському полоні від 24 червня. Раніше в інтерв'ю 1+1 він заявив, що уклав контракт на службу в Збройних силах Росії на один рік в березні 2017 року, після чого його відправили до Луганська.

ВідеоЗахоплений у полон росіянин Віктор Агеєв зізнався, що є кадровим військовим

Залиште свій коментар