У Москві відбувся масовий мітинг проти влади і за чесні вибори

Було затримано вісім активістів опозиції, коли вони спробували пройти по центральній вулиці з розтяжкою "Марш незгодних".

У суботу, 22 жовтня, в центрі Москви відбувся санкціонований загальногромадянський мітинг з вимогою зміни влади і проведення чесних виборів.

В акції, організованій опозиційним рухом "Солідарність", незареєстрованою Партією народної свободи та громадськими активістами, взяли участь більше двох тисяч людей.

На мітингу виступили Михайло Касьянов, Борис Нємцов, Едуард Лимонов та інші опозиціонери. На трибуні мітингу висіли плакати з написами "Голосуй за Росію - голосуй проти всіх!" і "Постав хрест на злодійській владі".

Учасники мітингу закликали громадян Росії висловити свій протест проти невільних, на їхню думку, виборів до Держдуми 4 грудня, поставивши хрест навпроти всіх партій у виборчому бюлетені.

У мітингу брали участь не тільки москвичі, але й жителі інших російських регіонів. Організатори акції заявили, що будуть проводити подібні заходи до дня виборів 4 грудня.

Пізніше стало відомо, що міліція затримала вісім активістів опозиції, коли вони спробували пройти по Тверській з розтяжкою "Марш незгодних".

Крім того, в Москві сьогодні відбулася ще одна акція протесту під гаслом "Досить годувати Кавказ" - проти державних субсидій республікам Північного Кавказу. Її учасники, близько 350 осіб, зібралися на Болотній площі, акція пройшла спокійно.

Читайте також:

Дмитро Медведєв отримав посвідчення кандидата в депутати

ОМОН в центрі Москви затримує "усіх, хто молодий і спортивний"

В Росії надрукували брутальну пародію на розмальовку "Вова і Діма"

Навпроти Кремля вивісили дорожній знак "Обережно, тандем!"

Марш геїв у Москві розігнали помідорами та гвинтівками

ВідеоУ Москві відбувся масовий мітинг проти влади і за чесні вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: