У Піренеях знайшли останки загадково зниклої блогерки Естер Дінглі

У Піренеях знайшли останки загадково зниклої блогерки Естер Дінглі

Фото: CNN

Пошуки продовжаться, оскільки рятувальникам вдалося знайти лише кістку.

У Піренеях знайшли останки британської туристки і блогерки Естер Дінглі, яка зникла безвісти у листопаді минулого року.

Про це у п'ятницю, 30 липня, із посилання на заяву благодійної організації LBT Global, яка представляє сім'ю Дінглі, пише CNN.

"Із сумом повідомляємо, що людські останки, знайдені під час пошуків Естер Дінглі, були підтверджені за допомогою аналізу ДНК як належні їй", - йдеться у повідомленні.

Матір загиблої Ріа Браянт і коханий Дінглі Деніел Колегейт вказали, що "із цим підтвердженням маленька надія, яка у нас була, згасла".

Минулого року 37-річна Естер наодинці вирушила у похід недалеко від кордону між Іспанією і Францією. Вона мала повернутися через три дні, а за день до зникнення надіслала своєму хлопцеві селфі.

З моменту зникнення пошуками жінки займалися французькі та іспанські правоохоронці. До того ж, її партнер Колегейт пройшов сотні кілометрів, сподіваючись знайти сліди мандрівниці в горах. За словами рідних Естер, пошуки будуть продовжуватися. 

"Зараз, коли знайдена лише одна кістка і немає жодних слідів спорядження чи одягу в безпосередній близькості (яку ретельно обшукували ще раз протягом декількох днів), подробиці того, що сталося, все ще залишаються невідомими", - вказали вони.

Від 2014 року Дінглі і Колегейт подорожували Європою в автофургоні і знімали свої пригоди на відео, яке потім публікували у соціальних мережах. 

Раніше у Туреччині знайшли тіло зниклої туристки з Одеси Яни Кривошеї, яка піднялася на гору Геїк Сіврісі на висоту 1715 в Анталії і про яку не чули протягом 26 днів.

Новини світу: у Туреччині знайшли тіло зниклої української альпіністки Яни Кривошеї

Новини світу: у Туреччині знайшли тіло зниклої української альпіністки Яни Кривошеї

Повʼязані теми:

Наступна публікація