Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Португалії учасники акції "Безсмертний полк" напали на українців

Посольство України рішуче засудило напад.

У столиці Португалії Лісабоні учасники проросійської акції "Безсмертний полк" напали на українців, які вийшли зі своєю контракцією.

Про це повідомив голова спілки українців у Португалії Павло Садоха.

Дізнавшись про заплановану акцію "Безсмертний полк", яку провели посольство РФ у цій країні, місцеві комуністи та представники інших лівих партій, представники української громади також вирішили взяти у ній участь, але з гаслами і плакатами із засудженням керівника СРСР Йосипа Сталіна та його режиму.  

За словами Павла Садохи, під час акції учасники "Безсмертного полку" напали на українців.

"Були вирвані плакати, вирваний та розбитий телефон однієї українки та після акції був вчинений напад на автомобіль одного активіста української громади, якому на очах його однорічного онука розбили фару в автомобілі, і він отримав декілька ударів бейсбольною бітою по тілу", – розповів голова спілки українців Португалії.

Посольство України у цій країні заявило, що рішуче засуджує акти насильства і агресії, вчинені учасниками параду "Безсмертний полк" по відношенню до представників української громади Португалії.

"Наше головне занепокоєння полягає в тому, що, незважаючи на попередження, місцева влада за підтримки параду "Безсмертний полк" не перешкодила здійсненню таких актів насильства та агресії", – йдеться у повідомленні посольства.

 

Учасники «Безмертного полку» у Лісабоні напали на українців. Незважаючи на попередження Спілки українців у Португалії,...

Опубліковано Павлом Садохою Неділя, 5 травня 2019 р.

Нагадаємо, нещодавно глава МЗС України Павло Клімкін запропонував альтернативу "Безсмертному полку" – взяти портрети замордованих сталінськими репресіями. Так він відповів на заклик телеканалу "Інтер" провести в Києві акцію "Ніхто не забутий. Ніщо не забуте" аналогічну російській акції "Безсмертний полк".

Відео"Безсмертний полк" у євротурі. Росіяни у Лісабоні розмахувала радянськими прапорами і георгіївськими стрічками

У Лісабоні, де стартував конкурс "Євробачення", російська делегація провела патріотичну ходу. Учасники прихопили радянські прапори, георгіївські стрічки та плакати. До Дня перемоги на столичній площі ще влаштували концерт. Ходу очолила учасниця конкурсу - російська співачка Самойлова. Російська делегація встигла відзначитися ще до початку церемонії відкриття "Євробачення". Бо виявилося, що замість виступів російське ТБ транслюватиме серіал.

"Безсмертний полк" у євротурі. Росіяни у Лісабоні розмахувала радянськими прапорами і георгіївськими стрічками

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції