У прем'єра Литви діагностували рак

Дата публікації
Перегляди
2040
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У прем'єра Литви діагностували рак

Фото: УНІАН

Він уже почав перший цикл лікування.

У 49-річного прем'єр-міністра Литви Саулюса Скверняліса медики виявили рак лімфатичної системи першої стадії. Політик вже розпочав курс хіміотерапії, і сподівається на покращення свого стану здоров'я.

Про це він сказав журналістам 28 серпня, пише російський "Інтерфакс".

Скверняс розповів, що рак у нього діагностували після медогляду навесні 2019 року, під час хірургічної операції. За його словами, щорічно лімфому виявляють у декількох тисяч жителів Литви, тому він закликав людей регулярно перевірятися.

Президент країни Гітанас Науседа заявив, що за потреби, прем'єр може бути відсутнім в уряді до 4 жовтня. На цей час виконувати обов'язки Скверняса буде міністр енергетики Жигімантас Вайчюнас. Разом з тим, Скверняліс, який очолює уряд Литви від грудня 2016 року, запевнив, що наразі хвороба не позначилася на його працездатності і він буде продовжувати роботу.

"Лімфома не поширилася, проводиться лікування, тобто хіміотерапія. Перший цикл я почав вчора, сьогодні почуваюсь прекрасно. Упродовж двох місяців - за вересень і жовтень, цикли лікування повинні завершитися. Лікарі розраховують на повне одужання", - зауважив він.

Рак – більше не вирок: учені довели ефективність персоналізованого підходу в онкології

Рак – більше не вирок: учені довели ефективність персоналізованого підходу в онкології

Нагадаємо, раніше 43-річна дружина сирійського президента Башара Асада Асма повністю перемогла рак молочної залози. Лікувалася жінка, яку називають "Першою леді пекла", в Сирії у військовому госпіталі. Вона високо оцінила підтримку, яку отримувала на час лікування від своїх дітей, батьків і "супутника життя". "Звичайно, він був зі мною", - сказала вона, звертаючись до Асада.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Атака найнебезпечніших хвороб
Дата публікації
Перегляди
2040
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація