Знахідку відшукали близько Колізею. 

Під час будівництва метро в Римі робітники виявили дерев'яний будинок, який був побудований в II-III столітті нашої ери. Археологи відзначили, що будинок, в якому було два приміщення, зберігся завдяки пожежі.

За особливих кліматичних і температурних умовах деревина зберігається. Про це повідомляє CNN. 

Минулого року будівельні працівники відкрили ділянку біля Колізею, коли вони копали вал у тунелі нової лінії С в метро Рима. Лише цього тижня археологи виявили, що вони знайшли під час подальшої розкопки.

Знахідка має стосунок до Помпеї. Стіни будинку прикрашені фресками, на підлозі викладена чорно-біла мозаїка. Версію про пожежу підтвердили, тому що всередині знайшли скелети кішки і собаки.

Це відкриття є особливо цікавим, тому що вогонь, який зруйнував будинок, залишив деякі речі незайманими. Зокрема, дерев'яні балки, які в звичайних умовах могли б занепастись століттями назад.

Це лише найновіша серія археологічних відкриттів під час будівництва Лінії С, яка почалася в 2007 році. Минулою весною в районі була виявлена армійська казарма.

Нагадаємо, що раніше команда британських археологів виявила забуте місто Харла на сході Ефіопії. Колись Харла вважали містом велетнів, бо споруди міста були побудовані з великих та важких кам'яних блоків, рухати які людям дуже непросто. Вчені скептично ставляться до цієї легенди, однак місцеві жителі продовжують у неї вірити. 

Залиште свій коментар