У Росії офіційно припинили співробітництво з НАТО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Але військовий конфлікт з НАТО не передбачається.

Заступник голови МЗС Росії Олександр Грушко заявив про припинення співробітництва з НАТО по військовій та цивільній лініях. Про це повідомляє видання "РИА Новости".

За його словами, Північноатлантичний Альянс зайшов занадто далеко в нагнітанні конфронтації з Росією.

"НАТО сам відмовився від позитивного порядку денного у відносинах з Росією. Його не існує. І поки немає ознак того, що в НАТО знають, як виходити з цього глухого кута... НАТО зайшов занадто далеко в нагнітанні конфронтації з Росією, і поки невидно, коли і де розсудливість візьме верх. Парадокс, але сьогоднішні відносини Росія-НАТО якраз найбільше нагадують "звичайний" стан справ, під який створювався Альянс - під "холодну війну", - заявив Грушко.

Він уточнив, що поточна криза у відносинах Росії і НАТО є найтривалішою в історії. При цьому, зазначив Грушко, Москва зберегла контакти з окремими країнами альянсу.

Грушко зазначив, що військовий конфлікт з НАТО не передбачається, тому що це стало б катастрофою для всього людства.

Нагадаємо, 13 квітня повідомлялося, що Чорноморський флот РФ провів навчання з перекидання морем бронетранспортерів на тлі маневрів НАТО "Морський щит - 2019".

ВідеоНАТО відзначає 70-річчя з дати заснування

Підвищення витрат на оборону та протидія Росії. Такі заклики лунають у Вашингтоні з нагоди 70 річниці створення НАТО. На конференцію на честь визначної дати приїхав генсекретар блоку Єнс Столтенберг та інші представники членів альянсу. У Вашингтоні він встиг виступити перед американським конгресом.  

НАТО відзначає 70-річчя з дати заснування

Залиште свій коментар

Вибір редакції