У Сенаті США підготували санкції проти "Північного потоку-2" - Bloomberg

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Санкції стосуватимуться компаній, які прокладають труби.

Двоє американських сенаторів запропонують законопроект, спрямований проти людей та компаній причетних до будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Про це пише Bloomberg з посиланням на власні джерела в Сенаті.

Проект з санкціями розробили республіканець від Техасу Тед Круз та сенатор-демократ від Нью-Гемпшира Джинн Шейхін. Вони обидва є членами Комітету з міжнародних відносин та планують за допомогою законопроекту посилити тиск на РФ. 

Санкції, зокрема, торкнуться компаній, що беруть участь в прокладанні глибоководних трубопроводів для російських енергетичних проектів. При цьому документ спрямований безпосередньо проти "Північного потоку-2". У законопроекті також йдеться про відмову у візах керівникам цих компаній. Окрім цього, законопроект передбачає санкції проти компаній, які проводять страхування газопроводу.

Нагадаємо, 12 березня Європейський парламент ухвалив новий звіт стосовно політичних стосунків між Європейським союзом та Росією, в якому закликав припинити будівництво "Північного потоку-2" та бути готовим до введення нових санкцій. У звіті наголошується, що проект "Північний потік-2" може збільшити залежність ЄС від поставок російського газу та поставити під загрозу внутрішній ринок Європи, а тому має бути припинений. У лютому ж росіяни погрожували європейським країнам труднощами з газом, якщо вони блокуватимуть "Північний потік-2".

ВідеоТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Цього тижня Європарламент схвалив оновлену газову директиву. За її правилами, не тільки жодна європейська компанія не може одночасно добувати, транспортувати і продавати газ, але й компанії поза межами ЄС. І це має створити проблеми "Газпрому". Бо у випадку із "Північним потоком-2" він сам міцно тримає все в одних руках. ТСН стала єдиним українським ЗМІ, якій вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2".  

ТСН вдалося потрапити на будівельний майданчик "Північного потоку-2"

Залиште свій коментар

Вибір редакції