У сирійському Алеппо поновилися бої після невеликого затишшя

Сирійські військові раніше оголосили про "режимі тиші", який буде оголошений у Сирії в суботу.

У сирійському Алеппо поновилися бої після короткого затишшя минулої ночі.

Як повідомляють державні ЗМІ, вісім осіб загинули в результаті обстрілу повстанцями мечеті, яка знаходиться в підконтрольному армії районі Баб аль-Фарадж. Як повідомляють співробітники служб порятунку, в результаті авіаудару постраждала лікарня в районі Мардж, який знаходиться під контролем повстанців.

Сирійські військові раніше оголосили про "режимі тиші", який буде оголошений у Сирії в суботу. Він буде діяти протягом 24 годин в Дамаску і в столичному передмісті Східна Гута, а в Латакії триватиме 72 години. Про "режимі тиші" в Алеппо, де за останні сім днів загинули 200 мирних жителів, у заяві не йдеться.

 

У четвер повідомлялося, що щонайменше 28 людей загинули в результаті авіаудару по лікарні Аль-Кудс, що знаходиться на підконтрольній повстанцям території. Серед загиблих, за даними організації "Лікарі без кордонів", пацієнти лікарні, діти і лікарі. Також жертвою цього авіаудару став один з останніх залишалися в місті педіатрів.

В останні дні в Сирії, незважаючи на формально тривале перемир'я, знову активізувалися військові дії.

Нагадаємо, 24 квітня в сирійському місті Алеппо загинули щонайменше 26 осіб в результаті нових боїв між урядовими силами і повстанцями. 12 осіб, у тому числі кілька дітей, загинули в результаті обстрілу ринку. Ще 10 людей загинули в результаті обстрілу іншого району Алеппо, що знаходиться під контролем уряду. Не менш 27 мирних жителів загинуло внаслідок бомбардувань урядових сил в суботу.

Катастрофічна ситуація у сирійському місті Алеппо

Там за два тижні, від авіаударів, загинуло 200 людей. Місто зараз контролюють повстанці. Більшість жертв з боку сирійської опозиції. Лише напередодні 27 людей, серед яких діти, загинули під час авіаудару по шпиталю Алеппо. Як кажуть повстанці, його завдали війська президента Асада за підтримки російської авіації.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: