Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США дитину паралізувало після укусу кліща

Дитина втратила здатність ходити та говорити.

В американському штаті Міссісіпі п'ятирічна дівчинка втратила здатність ходити та розмовляти після укусу кліща в голову.

"Вона прокинулася, щоб збиратись до дитячого садочка, і тільки-но її ноги торкнулись підлоги, вона впала. Потім я підійшла, щоб зробити їй зачіску і помітила, що вона ледве розмовляє, і коли я її розчісувала побачила кліща", - сказала мама дівчинки Джессіка Гріффін, повідомляє ABC News.

кліщі сша
Twitter/abcnews

Після лікарського огляду з'ясувалось, що це параліч від кліщів. Такий стан викликав токсин, знайдений у слині клітин під час аналізу крові.

Симптоми можуть розвинутися до семи днів.

Раніше повідомлялось, що активність кліщів в Україні не зменшується із настанням літа. Через комах щонайменше півтори тисячі українців щороку підхоплюють хворобу Лайма, а кілька людей захворівають на енцефаліт.

ВідеоЩороку 1500 українців підхоплюють від кліщів хворобу Лайма

Кліщі і далі нападають на українців, заражаючи енцефалітом та хворобою Лайма. Цього разу членистонога комаха атакувала телеоператора ТСН. Роман лише за три тижні дізнається, здоровий чи ні. Як правильно вчинити із кровососом та що з ним робити далі - ТСН показує на собі.

Щороку 1500 українців підхоплюють від кліщів хворобу Лайма

Залиште свій коментар

Вибір редакції