У США пообіцяли співпрацювати з будь-яким президентом України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там наголосили, що не втручаються у вибори та не підтримують жодного окремого кандидата.

США співпрацюватимуть з президентом України, незалежно від того, хто переможе на виборах.

Про це сказав спецпредставник Держдепу з питань України Курт Волкер, передає Громадське.

"Ми будемо працювати з Україною над всіма цими пунктами. І ми будемо працювати з будь-яким керівництвом, яке прийде до влади", – запевнив він.

Разом з цим Волкер додав, що Україна зробила більше за останні 2 роки, ніж за попередні 25, але ще багато роботи попереду. Він зазначив, що США не підтримують жодного окремого кандидата, а підтримують принципи.

Своєю черго сенатор-демократ Кріс Мерф додав у коментарі виданню, що США зобов'язані захищати суверенітет України, боротися з корупцією та модернізувати економіку доти, доки Росія "не вийде із незаконно захоплених територій України".

"І це зобов’язання діє без огляду на те, хто є президентом країни. Ми не втручаємось в українські вибори, не даємо жодних рекомендацій. Ми лише даємо чітко зрозуміти: Сполучені Штати будуть стояти разом з українським народом і будуть стояти з керівництвом країни, попри те, який шлях вона обере", – сказав Мерфі.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Згідно за результатами підрахунку 100% до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко зайняла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції