У столиці Грузії затримали 5 українців - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За інформацією журналістів, серед затриманих був також колишній грузинський військовий Лука Чхетія, який брав участь у бойових діях на Донбасі.

На вулиці Ліхаурській у грузинському Тбілісі затримали п'ятьох громадян України. 

Про це повідомляє телеканал "Руставі 2"

Зазначається, що чоловіки 27 листопада приїхали до готелю "Альянс". Пізніше до них приєдналися ще дві людини.

За попередньою інформацією, серед затриманих є і грузинський військовий Лука Чхетія, що воював на Донбасі. Він приїхав до Тбілісі, щоб бути присутнім сьогодні на акції об'єднаної опозиції.

Грузинські медіа, з посиланням на очевидців, повідомили, що правоохоронці знали, в якій саме кімнаті були українці, адже інші номери вони не перевіряли. Під час обшуків поліція виявила 5 паспортів громадян України та зброю. Кого саме затримали поки не повідомляється.

Нагадаємо, 28 листопада у Грузії відбулися вибори президента, які вперше в історії країни виграла жінка. Грузинська опозиція відмовилася визнавати результати президентських виборів та вимагає провести дострокові перевибори до парламенту.

2 грудня у Тбілісі організували масові протести проти результатів виборів президента, на яких перемогла підтримувана чинною владою кандидатка. На противагу цьому мітингу на вулиці також вийшли його противники, які виступили за чинну владу та новообрану президентку.

ВідеоНа виборах у Грузії майже 60% голосів набрала соратниця нинішнього президента

За даними грузинської ЦВК, вона набрала 59,6% голосів. Зурабішвілі є соратницею нинішнього президента та виступає за збалансований підхід у стосунках з Москвою та Заходом. Це були останні вибори у Грузії, коли президента обирали прямим голосуванням. Наступного разу - за зміненою конституцією - це буде спеціальна колегія. 

На виборах у Грузії майже 60% голосів набрала соратниця нинішнього президента

Залиште свій коментар

Вибір редакції