Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Туреччині затримали суддю трибуналу ООН за підозрою в участі у перевороті

Чоловіка заарештували, не зважаючи на його дипломатичний імунітет.

У Туреччині затримали суддю одного з міжнародних трибуналів ООН.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Суддю Айдина Сефа Акая затримали ще 21 вересня за підозрою в участі у спробі липневого перевороту у Туреччині. Акай був членом палати з п'яти суддів, яка мала переглянути вирок одному з міністрів Руанди, що отримав 30 років позбавлення волі за причетність до геноциду у цій країні у 1994 році.

Зазначається, що суддю затримали, не зважаючи на його міжнародний дипломатичний імунітет.

Відео У Туреччині провели чергові гучні арешти

Нагадаємо, в ніч на 16 липня група заколотників в Туреччині спробувала здійснити переворот. Основними місцями протистояння стали Анкара і Стамбул. Бунтівники вивели на вулиці військову техніку і атакували ключові військові об'єкти. На ранок путч був пригнічений.

В результаті 246 осіб загинули, ще понад 2,1 тисячі отримали поранення. В організації спроби перевороту Анкара звинуватила опозиційного ісламського проповідника Фетхуллаха Гюлена, який живе в США. Туреччина наполягає на його екстрадиції, Гюлен свою провину заперечує. У Туреччині закрили більше двох тисяч організацій, пов'язаних з Гюленом.

Фотогалерея Радість від провалу військових та селфі з танками. Найяскравіші фото спроби перевороту у Туреччині (21 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції