У Вірменії визнали перемогу партії Пашиняна на дострокових виборах

У Вірменії визнали перемогу партії Пашиняна на дострокових виборах

Associated Press

Тим часом на кордоні з Азербайджан почалися заворушення.

Конституційний суд Вірменії розглянув позови чотирьох політичних сил щодо результатів дострокових парламентських виборів і залишив незмінним рішення ЦВК, яке визнає перемогу колишнього прем'єр-міністра Ніколи Пашиняня.

Про це повідомляє видання Arka News.

"Залишити в силі рішення ЦВК про результати виборів до парламенту, що відбулися 20 червня 2021 року. Рішення остаточне і набуває чинності з моменту оголошення", - цитує видання голови КС Вірменії Армана Діланяна.

Нагадаємо, на початку липня блоки "Вірменія", "Честь маю", а також партії "Зартонк" і "Вірменська Батьківщина" подали позови до КС країни щодо результатів голосування на позачергових виборах до парламенту країни. Які відбулися 20 червня 2021 року після того, як прем'єр-міністр Нікол Пашинян оголосив про свою відставку. За результатами голосування, перемогла партія Пашиняна з результатом 53,91%. Блоки "Вірменія" і "Честь маю", за остаточними результатами голосування, набрали 21,09% і 5,22% відповідно.

Тим часом саме сьогодні Міноборони Азербайджану заявило про обстріл Вірменією позицій своїх військових на кордоні. Єреван у свою чергу повідомив, що азербайджанська сторона відкривала вогонь по Вірменських позиціях.

Обидві сторони заявили, що відкривали вогонь у відповідь, з обох боків минулося без втрат. 

Наступна публікація