У Японії пішов у відставку весь склад уряду

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На своїх посадах залишаться лише двоє міністрів.

Уряд Японії у повному складі ухвалив рішення подати у відставку.

Про це пише "Інтерфакс".

На своїх посадах залишаться лише генсек уряду Есіхіде Суга та міністр фінансів Таро Осо. Керівники інших міністерств будуть змінені.

Зокрема, очільник МЗС Таро Коно стане новим міністром економіки, а на його посаду прийде міністр у справах відновлення економіки Тосиміцу Мотегі. Також до нового уряду увійдуть два ексміністри та 13 осіб, які в уряді будуть вперше.

Зазначається, що новий склад міністрів прем’єр Японії Сіндзо Абе планує представити до кінця 11 вересня. Після цього його має затвердити імператор.

Нагадаємо, 2 вересня у відставку прем'єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе оголосив про відставку. Бахтадзе заявив, що вирішив покинути свою посаду, оскільки на його думку, він вже виконав місію на цьому етапі. Він зазначив, що головним його завданням було - створити і реалізувати стратегічну основу розвитку країни.

Відео В Японії імператор вперше за 200 років зрікся престолу

85-річний імператор Японії Акіхіто добровільно зрікся престолу. Востаннє таке відбувалося в країні 200 років тому. Кому він передав кермо влади та як прощаються з правителями японці – у сюжеті.  

В Японії імператор вперше за 200 років зрікся престолу

Залиште свій коментар

Вибір редакції