Угода щодо "Турецького потоку" між РФ і Туреччиною може бути підписана протягом місяця

До концю 2019 року може бути зроблена перша нитка.

Росія і Туреччина протягом одного-двох місяців повинні вийти на підписання міжурядової угоди по "Турецькому потоку", щоб до кінця 2019 року була побудована перша нитка газопроводу для поставок турецьким споживачам, повідомив міністр енергетики РФ Олександр Новак, - пише РИА Новости.

"Ми з турецькими партнерами обговорюємо конкретні кроки щодо реалізації цього проекту. Ми розробили "дорожню карту", яка передана турецьким партнерам, створена спеціальна робоча група, розроблено проект міжурядової угоди. Ми плануємо, що протягом місяця-двох ми повинні вийти на підписання відповідних документів для того, щоб перша нитка для поставок газу турецьким споживачам могла бути реалізована вже до кінця 2019 року", — сказав Новак.

осія є найбільшим постачальником газу в Туреччину. За даними на кінець липня 2016 року, обсяг природного газу, імпортованого з Росії, склав 12,5 млрд кубометрів.

Для "Газпрому" Туреччина — другий за величиною ринок збуту після Німеччини. Поставки російського газу в Туреччину здійснюються по газопроводу "Блакитний потік" і Трансбалканському газопроводу.

Зауважимо, що раніше Росія заморозила запуск газопроводу "Турецький потік", пояснивши свої дії економічною кризою в Туреччині.

ВідеоЗапізнення та уникнення важких питань: як минула перша зустріч Путіна та Ердогана

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: