Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українське МЗС заявило, що Рада Європи опинилася у кризі через поступки Росії

У відомстві заявили, що криза в Раді Європи викликана "руйнівними діями РФ".

Міністерство закордонних справ України в своєму коментарі до 70-річчя створення Ради Європи заявило, що сьогодні РЄ знаходиться в кризовому стані і не повинна йти на поступки Росії, яка порушила норми міжнародного права і фінансово шантажує організацію.

Про це йдеться в опублікованому в неділю, 5 травня, документі відомства.

"Рада Європи відкрила дорогу до подальшої інтеграції на Європейському континенті, а її стандарти стали дороговказом у захисті демократичних цінностей. Однак повинні з сумом констатувати, що до 70 річниці Організація підійшла в кризовому стані, спричиненого, перш за все, руйнівними діями Російської Федерації, її агресією проти України і прямим фінансовим шантажем Ради Європи з метою досягнення своєї антидемократичної зовнішньополітичної мети", - йдеться в заяві.

Водночас дипломати також зазначили, що за 70 років діяльності Рада Європи досягла видатних результатів у захисті демократичних європейських ідеалів і принципів - була створена ефективна система захисту прав людини, закріплених в Конвенції про захист прав людини і основних свобод.

"Україна зі свого боку залишається прихильною взятим на себе в рамках Ради Європи зобов'язанням, продовжить захищати права і свободи кожної людини і громадянина на території нашої держави,зокрема тимчасово окуповані території, а також активно протидіяти спробам зруйнувати організацію", - йдеться в заяві відомства.

Раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін розкритикував наміри європейських депутатів відновити право голосу делегації Кремля в Парламентській Асамблеї Ради Європи .

Залиште свій коментар

Вибір редакції