Уряд Німеччини відізвав скандальний рекламний ролик бундесверу

Дата публікації
Перегляди
4556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Уряд Німеччини відізвав скандальний рекламний ролик бундесверу

Опозиція вважає, що відео псує репутацію бундесверу / Фото: topwar.ru

Німецька опозиція заявляла, що у ролику, де звучить важкий рок, військову службу представили як комп'ютерну гру-шутер.

Уряд Німеччини видалив зі свого каналу на YouTube промо-ролик про службу в бундесвері, який раніше розкритикувала опозиція. Про це німецьким ЗМІ повідомив представник міністерства оборони Німеччини.

На відео представлені кадри дій різних видів військ. Під рок-музику, яка періодично змінюється національним гімном Німеччини, розриваються бомби, запускають ракети, йдуть в атаку танки.

Офіційно представник уряду Георг Штрайтер пояснив, що ролик видалили через брак тексту. За його словами, наявність слів - основна вимога, яка пред'являється до відео, які публікуються на каналі уряду на YouTube.Проте місцева преса припускає, що насправді ролик видалили через критику опозиції. Першим на нього звернула увагу депутат від партії "Зелених" Агнешка Мальчак, заявивши, що міністерство оборони представило військову службу як комп'ютерну гру-шутер.Проти ролика висловився також представник опозиційної партії СДПН Райнер Арнольд. На його думку, відео тільки псує репутацію бундесверу, так як воно однобічно представляє армію, а вибір важкого металу в якості музичного супроводу позбавлений смаку і абсолютно неприйнятний.Особливо не сподобалося критикам промо-відео те, що під музику національного гімну на відео відбуваються вибухи. Міністерство оборони, проте, продовжує захищати свою концепцію.

"Різка зміна кадрів і сучасна музика відповідають стилю сучасних кліпів на YouTube", - заявив представник оборонного відомства.

Читайте також:

Німеччина скасувала призов до армії

Німецькі війська в Афганістані помилково знищили п'ятьох солдатів

Бундесвер узяв під контроль повітряний простір країн Балтії

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4556
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація