Німеччина скасувала призов до армії

Німеччина з 1 липня відмовилася від загальної військової повинності, на підставі якої німецька армія формувалася останні 56 років.

Німеччина відмовляється від принципу загального військового обов'язку, який практикувався в цій країні 56 років.

Як стало відомо, низка військових аналітиків, серед яких міністр оборони Німеччини Томас де Мезьєр, вважають цю модель застарілою і такою, що не відповідає вимогам епохи, й вимагають переходу до професійної армії.

Про початок реалізації цієї реформи було оголошено 1 липня цього року, відбувся останній призов, у рамках якого 12,5 тисяч новобранців поповнили ряди бундесверу.

Втім, як зазначає преса, і цей призов був фактично добровільним – ті, хто не бажають служити в армії, могли вимагати звільнення за сімейними обставинами та отримати його, не заплямувавши себе тавром дезертира. Раніше цей злочин карався позбавленням волі терміном на 5 років.

У рамках проведеної німцями реформи в армії ФРН, крім професійних військових, будуть служити до 15.000 добровольців, термін служби яких варіюється від року до 23 місяців за вибором волонтера.

Перші шість місяців доброволець буде отримувати грошове забезпечення в розмірі 800 євро, а протягом решти терміну служби 1100 євро на місяць. Рядовий німецької армії, що служить у Афганістані, отримає додаткових 3500 євро на місяць, які не підлягають оподаткуванню.

Досі рядові і єфрейтори строкової служби отримували близько 300 євро на місяць, 172 євро на Різдво і 690 євро при звільненні у запас.

Найбільші скорочення планується провести в сухопутних військах, де залишаться на службі 54,500 піхотинців, один артилерійський батальйон, один полк ВДВ і три танкові батальйони з 44 бойовими машинами Леопард-2 у кожному.

Читайте також:

Українську армію таки переведуть на контракт до 2015 року

Росія бере на озброєння надувні танки, які здуває вітром

Міноборони розтратить на паради кошти, призначені на підтримку боєздатності армії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: