В Австрії висунули звинувачення підозрюваному у шпигунстві на РФ полковнику

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокурори кажуть, що він шпигував на РФ протягом 25 років.

Прокуратура Зальцбурга висунула до Земельного суду офіційне звинувачення щодо затриманого в листопаді 2018 року полковника австрійської армії у відставці у справі про шпигунство на користь РФ.

Про це повідомляє ТАСС з поисланням на коментар австрійської прокуратури.

Зазначається, що військовий нібито працював на російське ГРУ.

"Підсудний звинувачується в щонайменше 25-річній шпигунській діяльності на користь російської військової розвідувальної служби "Головне розвідувальне управління"(ГРУ) у вчиненні злочину, пов'язаного з діяльністю секретної розвідувальної служби завдаючи шкоди Австрії, в скоєнні злочину про зраду державних секретів і навмисному розголошенні військових секретів", - йдеться в заяві прокуратури Зальцбурга.

Нагадаємо, 9 листопада в Австрії спецслужби затримали відставного полковника армії, якого підозрюють у шпигунстві для Росії протягом 20 років. Після цього міністр закордонних справ Австрії Карін Кнайсль скасувала візит до РФ.

Посла Австрії в Москві Йоганнеса Айгнера викликали в п'ятницю до МЗС РФ через заяви Відня про шпигунство відставного офіцера австрійської армії на користь Росії. За даними ЗМІ, австрійський полковник начебто зізнався, що працював на військову розвідку ГРУ. Після цього з’явилась інформація про затримання в Австрії ще одного російського шпигуна.

Відео В Австрії затримали полковника у відставці, який передавав Москві інформацію про НАТО

Чоловік передавав Москві дані, які отримав від міжнародних партнерів Австрії. Раніше стало відомо, що Росія отримувала дані про НАТО і від полковника австрійської армії. За даними ЗМІ, шпигун відвідував семінари альянсу, а потім доповідав у Москву про звички військових керівників, їхні погляди на певні питання та настрої в армійських підрозділах. 

В Австрії затримали полковника у відставці, який передавав Москві інформацію про НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції