Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Ефіопії пілоти не змогли посадити літак через зграю сарани

Їм довелося летіли в інше місто.

Літак Boeing 737 авіакомпанії Ethiopian Airlines скасував посадку в аеропорту міста Дире-Дауа на сході Ефіопії через гігантську хмару сарани. Про це повідомила кенійська газета The Standard.

Як відомо, літак рейсом з Джибуті двічі заходив на посадку, але пілоти не змогли посадити його через погану видимість. Тоді екіпаж вирішив змінити маршрут і через 30 хвилин посадив лайнер в столиці Ефіопії Аддіс-Абебі.

У соціальних мережах з’явились фотографії літака, на яких видно численні сліди загиблих комах. Такі ж плями були на його двигунах і крилах. Лобове скло кабіни пілотів було покрито товстим шаром сарани, що розбилася при ударах.

Нагадаємо, 2017 року повідомлялося, що у Дагестані (Росія) на камеру автомобільного відеореєстратора потрапила зграя сарани, що нагадувала піщану бурю. 

Відео Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

На летовищі Одеси заблоковані злітні смуги. Через вітер літак "Стамбул-Одеса" здуло з посадкової смуги. Під час аварійного приземлення у нього зламалася стійка шасі. Повітряне судно заблокувало смугу, сісти на летовище не мав змоги жоден літак.  

Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

Залиште свій коментар

Вибір редакції