В Індії у кривавій перестрілці з поліцейськими загинув 21 повстанець

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Правоохоронці влаштували засідку для зустрічі з маоїстами. 

У ніч проти 24 жовтня, на сході Індії у штаті Одіша почалася перестрілка між повстанцями-маоїстами та поліцейськими. Внаслідок сутички загинув 21 повстанець та було поранено двох правоохоронців.

У понеділок зранку, 24 жовтня, сили безпеки прочісували ліс для пошуку інших повстанців після перестрілки, пише Daily Mail. За словами поліцейських, вони влаштували засідку для зустрічі з маоїстами неподалік від кордону між штатами Одіша та Андхра-Прадеш.

Зазначається, що цього року це один із найбільш кровопролитних інцидентів, який стосується маоїстського повстанського руху.

"Операція з пошуку повстанців досі триває", - сказав інспектор поліції.

Зауважимо, що маоїсти є найбільшою загрозою внутрішній безпеці Індії. Повстанці проводять свою діяльність у 20 штатах країни. Окрім того, їхня кількість налічує тисячі бійців. Їхній рух розпочався ще в 1960-х роках під натхненням китайського політичного діяча Мао Цзедуна. Вони борються за надання індійською владою земель та робочих місць, а також за інші права для бідних племінних груп. 

Нагадаємо, раніше щонайменше 17 військових загинули в результаті нападу озброєних бойовиків на штаб індійської армії у штаті Кашмір на кордоні з Пакистаном. За даними влади, четверо озброєних людей відкрили вогонь по солдатах і закидали їх гранатами. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції