Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Італії виявили 42 мільйони таблеток трамадолу для бойовиків "ІД"

Терористи вживають ці наркотики для знеболення і підвищення фізичної витривалості.

В порту міста Джоя-Тауро на півдні Італії правоохоронці виявили таблетки синтетичного наркотику трамадол, вартість яких оцінюють у 50 мільйонів євро.

Наркотики прямували через порт з Індії до Лівії як контрабанда для бойовиків терористичного угрупування "Ісламська держава", повідомила в п'ятницю, 3 листопада, фінансова поліція регіону Калабрія. Правоохоронці виявили загалом понад 24 мільйони таблеток трамадолу, вартість кожної з яких на чорному ринку Північної Африки оцінюється у два євро.

"Згідно з інформацією, поширеною міжнародними слідчими джерелами, трафік трамадолу здійснюється безпосередньо ІД для фінансування терористичних заходів, запланованих та проведених у всьому світі", - йдеться у заяві суду міста Реджо-ді-Калабрія, повідомляє агентство AFP. У ній також зазначається, що частина коштів, отриманих від продажу наркотику, мала би піти на "підтримку терористичних груп та екстремістів у Лівії, Сирії та Іраку".

Трамадол використовується передусім на Близькому Сході та в Північній Африці як знеболювальний засіб. Крім того, за словами поліції, цей засіб, відомий як "наркотик бойовика", бійці ІД вживають для знеболення і підвищення фізичної витривалості.

Залиште свій коментар

Вибір редакції