В Кремлі натякнули, що готуються до гонки озброєнь зі США

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дмитро Пєсков заявив, що РФ думатиме про підвищення національної безпеки.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков вважає, що вихід США з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності спровокує гонку озброєнь між країнами.

Про це повідомляє РБК.

"Це надзвичайно небезпечний намір, тобто це фактично декларування намірів вступити в гонку озброєнь, нарощування відповідного потенціалу озброєнь. Ще раз повторюю, це зробить світ більш небезпечним", - підкреслив Пєсков.

За словами прес-секретаря, "на тлі подібних заяв" в Кремлі насамперед "думають про національні інтереси Росії і безпеку країни".

Щодо можливих переговорів стосовно подовження договору, Пєсков відповів, що це навряд чи відбудеться.

Нагадаємо, що 20 жовтня Президент США Дональд Трамп підтвердив, що Штати виходять з договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності (РСМД). 

Раніше повідомлялось, що на думку Вашингтона, заяви президента РФ Володимира Путіна про розробки новітніх ракетно-ядерних систем свідчать про порушення Росією договору про скорочення ракет середньої та малої дальності (РСМД). Деякі оголошені Путіним розробки стали новою інформацією для американської сторони, за іншими велося спостереження протягом певного часу.

ВідеоДоговір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

Під час зустрічі господар Кремля запитав, чи не з’їв орлан, зображений на американському гербі, гілку з оливками, що символізують миролюбну політику. Болтон відповів, що сам до Москви приїхав без оливкової гілки. Зустріч відбулася на тлі погроз Вашингтона розірвати спільний договір про ліквідацію ракет середнього і меншого радіусу дії.

Договір про ліквідацію ракет та символ миру: про що говорили Путін і Джон Болтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції