У РФ хочуть заборонити військовим розміщувати інформацію в Мережі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мовляв, закон не "буде поширюватися на громадян, звільнених з військової служби".

Уряд РФ вніс в Держдуму законопроект, що забороняє російським військовослужбовцям розміщувати у Мережі та ЗМІ інформацію про себе і своїх товаришів по службі.

Документ опублікований у базі нижньої палати парламенту РФ, - пише Укрінформ.

Йдеться про заборону військовослужбовцям розміщувати в засобах масової інформації та Інтернеті інформацію (у тому числі відео- і фотоматеріали, дані геолокації та тощо) про себе і інших військовослужбовців", які дозволять "розкрити відомчу приналежність", інформацію про їх службову діяльність, або службову діяльність інших військовослужбовців. Не можна також публікувати дані про військові частини, організації і підрозділи, в яких вони проходять військову службу, місце дислокації. Виключення при цьому можуть скласти випадки, передбачені правовими актами РФ.

Автори проекту стверджують, що "вказана норма є формально визначеною, точною, не допускаючою довільного застосування". Вона зачіпає службову діяльність військовослужбовців, їх частин. За порушення цієї заборони їх командування матиме право притягнути винних до дисциплінарної відповідальності. Це також може стати основою для дострокового звільнення контрактников.

У пояснювальній записці стверджується, що при роботі над законопроектом був використаний зарубіжний досвід. Закон не "буде поширюватися на громадян, звільнених з військової служби".

ВідеоМіністерство оборони РФ визнало, що кадрові російські військові воювали на Донбасі

Про це йдеться у статті "Нової газети". Журналісти відвідали цвинтар, на якому чотири роки тому з'явилися могили військових, що загинули на Луганщині. Якщо тоді з хрестів навіть знімали таблички з іменами, то зараз на могилах встановлено гранітні пам'ятники з фото і відзнаками. За даними журналістів, пам'ятники було оплачено Міністерством оборони.

Міністерство оборони РФ визнало, що кадрові російські військові воювали на Донбасі

Нагадаємо, що раніше спостерігачі ОБСЄ виявили нещодавно розроблені російські комплекси радіоелектронної боротьби

Залиште свій коментар

Вибір редакції