В ЄС голосуватимуть за призупинення угоди про партнерство з РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Питання розглянуть у Європарламенті.

У березні 2019 року Європарламент розгляне рішення стосовно призупинення дії Угоди про партнерство і співробітництво (УПС) з Росією.

Про це йдеться в опублікованому проекті доповіді Європарламенту, присвяченому відносинам з Росією.

Згідно з документом у березні наступного року відбудеться розгляд питання та голосування.

"Європарламент вважає, що дію УПС має бути припинено. Відносини Росії та ЄС мають бути переформатовані і продовжуватися лише за тими напрямами, які необхідні і представляють взаємний інтерес для гарантування безпеки і мирного європейського порядку", - йдеться в документі.

У проекті доповіді також йдеться про те, що "Північний потік-2" підвищує залежність ЄС від російського газу і, що країни ЄС мають "бути готові до введення нових санкцій, зокрема персональних обмежень, у відповідь на російські дії".

Раніше повідомлялося, що майже сотня депутатів Європейського парламенту підписали листа до верховного представника ЄС із закордонних справ Федеріки Могеріні із закликом запровадити нові санкції проти Росії за агресію в Керченській протоці.

Відео Дональд Туск заявив, що Євросоюз подовжить санкції проти Росії у грудні

Агресивна поведінка Росії, міграція, торговельні війни та падіння цін на нафту. Ці проблеми в Аргентині вже почали обговорювати лідери країн Великої двадцятки. Напередодні саміту президент США Трамп скасував зустріч із Путіним, тоді як сенат - закликав Росію звільнити українських моряків. Хто ще порушуватиме українське питання на одному з найбільших політичних заходів світу – далі у сюжеті.

Дональд Туск заявив, що Євросоюз подовжить санкції проти Росії у грудні

Залиште свій коментар

Вибір редакції