Влада Москви не дозволила провести черговий багатотисячний мітинг

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його запланували на 17 серпня.

Влада Москви відмовились погодити масштабний мітинг наступних вихідних, йдеться у ТСН.19:30.

Мерія російської столиці вважає, що заявку на акцію протесту 17 серпня подали несвоєчасно.

Організатори рішення планують оскаржити. За їхніми прогнозами, участь у протесті мали взяти близько 30 тисяч людей.

Зараз у Росії тривають суди над затриманими під час минулого мітингу. Він став намасштабнішим за останні вісім років - на вулиці вийшло майже 50 тисяч демонстрантів.

ВідеоУ Москві відмовились погодити масштабний мітинг наступних вихідних

Мерія міста вважає, що заявку на акцію протесту 17 серпня подали несвоєчасно. Організатори рішення планують оскаржити. За їхніми прогнозами, участь у протесті мали взяти близько 30 тисяч людей. Нині у Росії тривають суди над затриманими під час минулого мітингу. Він став наймасштабнішим за останні 8 років - на вулиці вийшло майже 50 тисяч демонстрантів.  

У Москві відмовились погодити масштабний мітинг наступних вихідних

Мітингувальники вимагали звільнити з тюрем затриманих під час попередніх протестів, притягти до відповідальності силовиків, що чинили свавілля, і дозволити чесні міські вибори в Москві, де не дають реєструватись опозиційним кандидатам. У Кремлі ж заявили, що масові протести у Москві політичною кризою не вважають.

Нагадаємо, уже три тижні поспіль в Москві відбуваються масові мітинги з вимогою провести вільні вибори до міської думи. Мерія мітинги забороняла, силовики жорстоко розганяли протестувальників. На кожній з двох останніх акцій російські правоохоронці затримали понад тисячу людей. Втім це не зупиняє людей.

7 серпня, російський Центрвиборчком остаточно відмовив соратниці опозиціонера Олексія Навального та лідерці московських протесів Любові Соболь в участі у виборах до Мосміськдуми, сьогодні таке рішення ухвалили за скаргою Дмитра Гудкова.

Що відбувається вже кілька тижнів у Москві та як російська влада намагається боротися з протестами блокуванням інтернету та отруєнням - у матеріалі ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції