Влада Москви не дозволила проводити пікет на підтримку мусульман М'янми

Організатори планували зібрати 200 учасників акції протесту.

Влада Москви не дозволила проводити пікет на підтримку мусульман М'янми, запланований на 8 вересня.

Про це повідомляє Дождь з посиланням на організатора пікету Арслау Хасавова.

Акція протесту повинна була відбутися у п'ятницю біля будівлі посольства М'янми у Москві. Планувалося зібрати до 200 учасників.

У своїй відмові на пікет уряд Москви вказує, що організатор не вказав мету заходу. Також, на думку влади російської столиці, біля посольства М'янми немає майданчика для проведення публічного заходу з заявленою кількістю учасників.

Серед інших причин для відмови — створення перешкод для пішоходів і водіїв, обмеження доступу до держустанов.

Нагадаємо, 28 серпня стало відомо, що у північно-західному штаті М'янми Ракхайн на кордоні із Бангладеш спалахнуло масштабне насильство на етнічному ґрунті, внаслідок якого за кілька днів загинули понад 100 людей. 

Джерела в ООН кажуть, що від 25 серпня в Бангладеш тікали близько 25 тисяч представників рохінджа. Правозахисна організація Fortify Rights повідомляла про те, що армія М'янми вбиває представників цього народу. В одному з сіл, де проживали 1400 осіб, після дій армії залишилося близько 200 людей.

У неділю, 3 вересня, в різних країнах відбулися акції на підтримку мусульман-рохінджа. Так, люди вийшли на демонстрацію у Джакарті, Індонезія. У центрі Москви біля посольства М'янми пройшла неузгоджена акція, на яку завітали сотні мусульман, аби підтримати народ рохінджа.

Фотогалерея Більше 100 вбитих, тисячі біженців: на кордоні між М'янмою і Бангладеш спалахнуло масштабне насильство (14 фото)

Залиште свій коментар