ВООЗ висловилася проти запровадження "паспортів" про вакцинацію від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1400
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ВООЗ висловилася проти запровадження "паспортів" про вакцинацію від коронавірусу

Фото: Associated Press

ВООЗ ставиться до намірів з запровадження паспортів вакцинації критично.

Всесвітня організація охорони здоров'я має суттєві заперечення щодо плану Єврокомісії з запровадження "цифрових зелених паспортів вакцинації" від COVID-19.

Наразі немає певних даних про те, скільки тримається імунітет, пов'язаний з вакцинацією від коронавірусу, заявив директор регіонального євопейського бюро ВООЗ Ганс Клюге в інтерв'ю виданню Die Welt у п'ятницю, 5 березня.

Зважаючи на це, ВООЗ ставиться критично до намірів з запровадження паспортів вакцинації.

"Ми розуміємо, що уряди стикаються з політичною реальністю", - наголосив бельгійський медик і додав, що заявленої на літо появи таких паспортів "навряд чи уникнути". "Однак ВООЗ цього не рекомендує", - заявив Клюге.

Як повідомлялося, 17 березня Єврокомісія оприлюднить законопроєкт про "цифровий зелений паспорт", у якому мають нотуватись дані про вакцинацію від коронавірусу, хворобу COVID-19, а також негативні тести на коронавірус.

Метою запровадження паспорту вакцинації є надійний шлях для скасування обмежень, а також уможливлення подорожей в Європі. Протягом трьох місяців мають бути створені технічні умови для того, щоб у межах усього ЄС дані паспорта зчитувались безпечно.

Між тим 5 березня міністр енергетики та інформаційних технологій Швеції Андерс Ігеман повідомив, що паспорти вакцинації з'являться в країні до літа. За його словами, йдеться про цифровий документ, що буде доступний на різних платформах, у тому числі на мобільних телефонах та електронних гаманцях.

Нагадаємо, 5 березня Кіпр вирішив відкрити свої кордони для тих британських туристів, які були вакциновані від COVID-19. Як повідомив міністр туризму Саввас Пердіос, туристи з Великої Британії, які вже прищепилися від коронавірусу, з 1 травня не повинні пред'являти негативний тест під час в'їзду на територію Кіпру і витрачати час на карантин.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Новини світу: що варто знати про коронавірусні паспорти, які офіційно затвердили в ЄС

Новини світу: що варто знати про коронавірусні паспорти, які офіційно затвердили в ЄС

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1400
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація