Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Восьма книга про Гаррі Поттера обігнала за популярністю "Ромео і Джульєтту"

За перший тиждень після виходу восьмої частини саги про чарівника було продано 847,9 тисяч примірників.

Нова книга Джоан Роулінг "Гаррі Поттер і прокляте дитя" стала найпопулярнішою книгою у Великобританії, повідомляє The Daily Mail.

Роман обігнав за популярністю п'єсу "Ромео і Джульєтта" Вільяма Шекспіра. За інформацією видання, за перший тиждень після виходу восьмої частини саги про чарівника було продано 847,9 тисяч примірників.

Книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" принесла 8,76 мільйона фунтів стерлінгів. При цьому трагедія Шекспіра опинилася на другому місці — з 1998 року було продано майже 127,7 тисяч книг видавництва Penguin Classics.

Продовження "Гаррі Поттера" присвячено дорослому життю чарівника. Дія розгортається через 19 років після подій книги "Гаррі Поттер і Дари смерті". За сюжетом Поттеру близько 40 років, він одружений і працює в Міністерстві магії. Основний сюжет п'єси присвячений його сину-підлітку Албусу Поттеру і оповідає про те, як він справляється з "важкою ношею" родинної спадщини.

У п'єсі фігурують персонажі Герміони Ґрейнджер, Рона Візлі, Джіні Поттер і Драко Мелфоя, а також його сина Скорпіуса, якого грає Ентоні Бойл. Змужнілого Гаррі у виставі зіграв 36-річний актор Джеймі Паркер, а Рона Візлі - 34-річний Пол Торнлі.

Герміону Ґрейнджер грає 45-річна чорношкіра акторка Ному Думезвені. Те, що на цю роль вибрали чорношкіру актрису, викликало бурхливу реакцію в соцмережах, адже фанати нерозривно пов'язували персонаж Герміони з актрисою Еммою Уотсон. Роулінг назвала незадоволених людей "купкою расистів".

Нагадаємо, що книга "Гаррі Поттер і прокляте дитя" потрапила до списку бестселерів інтернет-магазину Amazon. Вона виявилася на вершині рейтингу менше ніж за добу після старту попередніх продажів 10 лютого.

Відео З'явилась у продажі восьма частина знаменитої саги "Гаррі Поттер"

Залиште свій коментар

Вибір редакції