Які країни виготовляють і постачають найбільше озброєння. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Укроборонпром" зменшив показники за рік.

США і Росія очікувано стали найбільшими виробниками і постачальниками зброї у світі, посівши відповідно перше і друге місце у рейтингу, складеному Стокгольмським інститутом вивчення проблем світу (SIPRI).

Абослютна перевага, за даними 2017 року, належить Сполученим Штатам, частка яких на ринку зброї - 57%. Американські компанії також посідають три перших місця у топ-100 компаній-виробників. 

Взагалі до списку сотні найпотужніших концернів входять 42 американські компанії. Абсолютний лідер - американська Lockheed Martin. Далі йдуть Boeing і Raytheon. Найбільша російська компанія "Алмаз-Антей" посіла у рейтингу десяте місце. Продажі компанії склали вісім мільярдів доларів. 

Серед лідерів і британський концерн BAE Sysnems з обігом у 22 мільярди  доларів. Китайські компанії до списку не увійшли тому, що не публікують достовірні дані щодо своїх успіхів. Проте три з них претендують на одні з найбільших.

Український концерн "Укроборонпром" посів 81 місце з показником у понад мільярд доларів продажів. Показник 2016 року був дещо вищим: тоді компанія посідала 79 місце. 

Детальніше про лідерів рейтингу можна дізнатися в інфографіці:

Найбільші виробники зброї у світі. Інфографіка
ТСН.ua
Найбільші виробники зброї у світі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції