Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Жертвами протестів в Нікарагуа стало майже 140 осіб

Приводом для початку найбільших за останні роки акцій протесту в Нікарагуа стала реформа системи соціального страхування.

Мінімум 139 осіб загинули в Нікарагуа в ході антиурядових виступів з середини квітня по теперішній час.

Про це повідомляє місцевий телеканал Televisa, передає Телеграф.

Згідно з підрахунками правозахисників, в ході заворушень у п'ятницю та суботу в містах Манагуа, Масайя і Хінотега були вбиті чотири людини, в тому числі неповнолітній.

Єпископи католицької церкви Нікарагуа зустрілися з президентом Даніелем Ортегою і передали йому програму нового етапу національного діалогу, яка включає пропозиції щодо демократизації країни. Глава держави взяв час на роздуми, але не дав жодної відповіді.

ВідеоНа антиурядових протестах у Нікарагуа під час ефіру вбили журналіста

Журналіст розповідав глядачам про сутички мітингарів з поліцією та мародерство. Хто поцілив у голову кореспондента, невідомо. Загалом, під час протестів загинуло щонайменше 25 людей. Протестувальники виступають проти реформи соціального забезпечення. Через фінансову кризу влада вирішила збільшити відрахування у фонд соцстрахування та зменшити допомогу нужденним.

На антиурядових протестах у Нікарагуа під час ефіру вбили журналіста

Фотогалерея Протести в Нікарагуа: вбито 25 людей, журналіста застрелили в прямому ефірі (27 фото)

Приводом для початку найбільших за останні роки акцій протесту в Нікарагуа стала реформа системи соціального страхування. Вже після кількох днів маніфестацій, які супроводжувалися зіткненнями і загибеллю людей, Ортега заявив, що реформа буде скасована, однак це рішення не призвело до нормалізації обстановки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції