Готелі Іспанії знижують ціни у конкуренції з Туреччиною та Єгиптом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість оренди номерів подекуди знижується на 10-20 %.

В Іспанії готелі масово знижують вартість пакетного відпочинку, щоб скласти цінову конкуренцію курортам Туреччини та Північної Африки.

У країні вперше за п’ять років приріст туристів за січень-червень 2018 року склав всього 1,8 %, повідомляє Reuters.

Натомість до Тунісу приїхало удвічі більше відпочивальників ніж роком раніше. На курортах Туреччини туристичний потік виріс на третину. В Єгипті також спостерігається збільшення гостей після того, як ситуація у країні стала відносно спокійною.

При цьому пакетний відпочинок у вищезгаданих країнах коштує втричі дешевше ніж мандрівка на іспанську Мальорку чи інші Балеарські острови. Така ж ситуація і з іншими курортами країни.

Так, щоб привабити туристів, у Барселоні чимало готелів уже знизили ціни оренди апартаментів на 15%. Водночас на острові Ібіца, який славиться своїм нічним життям, готелі знижують розцінки у середньому на 10-20 %. Вартість відпочинку на сімейних курортах також знижується.

При цьому у туристичних агенціях Іспанії розповідають, що пакетні тури на серпень 2018 продані дуже погано, тому що важко конкурувати із готелями, які працюють за системою "все включено" за значно нижчі кошти.

Одна з причин спаду туристичного потоку до Іспанії – це зростання цін на оренду готельних номерів більше ніж на 21 % за період 2013-2017 років. Тепер у країні, яка посідає після Франції друге місце за популярністю у Європі, вирішили боротись за відпочивальників, знижуючи ціни.

Нагадаємо, що експерти назвали найкрасивіші острови світу для подорожі 2018 року. Охочим відвідати небачені острови, де є водоспади, вулкани, затишні та приголомшливі природні парки та білосніжні пляжі, варто насамперед летіти до Індонезії.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Вибір редакції