Jeep відкрив найекстремальніший мотель у світі

Jeep відкрив найекстремальніший мотель у світі

У ньому тільки один номер, але розташований він на висоті 70 метрів від землі.

Європейський офіс Jeep відкрила у Лондоні екстремальний номер на опорних стійках розважального комплексу The O2 Arena.

Про це повідомляє Dailymail

На півострові Грінвіч у Південно-Східному Лондоні компанія Jeep "побудувала" найекстремальніший мотель у світі – а по суті закріпила на опорах розважального комплексу The O2 Arena намет, що висить, на зразок тих, якими користуються альпіністи.

Гості мотелю зможуть не тільки помилуватися заходом зі свого номера, але і насолодитися прогулянкою по даху The O2, повечеряти та поснідати. Крім того, їм доступний цілодобовий консьєрж-сервіс, два теплих спальних мішки і захисний чохол від дощу.

Jeep

Відкриття мотелю присвячене до ринкового запуску Jeep Renegade 4xe. Заряджуваний гібрид став частиною "клієнтського досвіду" і постав одразу у двох іпостасях: у ролі транспортного засобу, а також генератора для портативного зарядного пристрою, від якого живляться WiFi-роутер і "розумна" колонка з голосовим помічником Amazon Alexa.

Jeep

Jeep обіцяє не обмежуватися лише цим мотелем – у декількох місцях Лондона з'являться попап локації, де можна буде припаркувати Renegade 4xe, але вже з наметом на даху. Такі "кімнати-з-видом" пропонуватимуть тим, хто, наприклад, боїться висоти, але все ж хоче по-новому поглянути на місто.

Нагадуємо, що у Швейцарії відкрився найбільший у світі музей шоколаду.  

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів