Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Львів відзначатиме своє 763-ліття у стилі ретро

Святкування триватиме від 3 до 5 травня. 

Цьогоріч святкування Дня міста  відбуватиметься у стилі ретро та триватиме три дні. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У цей час на жителів та гостей міста чекає насичена програма заходів: святкові концерти, майстер-класи, сніданки-дискусії, ретровечірки та багато інших не менш цікавих атракцій.

"Цьогоріч ми визначили загальну тематику заходів, які проходитимуть у Львові до Дня міста. Основний акцент зроблено на стиль ретро. Це культура міжвоєнного Львова, яка активно проявляється у сьогоденні", - йдеться у повідомленні. 

Крім того,  впродовж трьох днів на площах Львова виступатимуть музичні гурти, колективи, хори та оркестри. Серед них гурт Wszystko, вокальна формація "Піккардійська терція", інструментальний гурт Rockoko, академічний симфонічний оркестр INSO-Львів, Lviv Jazz Orchestra, переможниця конкурсу "Голос країни 2019" Оксана Муха та багато інших.

Детальну програму святкування можна подивитись за посиланням

Нагадаємо, нещодавно у приміщенні Львівської ратуші, що на площі Ринок, відкрили нову кав’ярню -  Grand Cafe Leopolis. 

ВідеоУ студії "Сніданку" переможниця "Голосу країни 9" Оксана Муха та її тренер Дан Балан

Вони йшли до цього чотири місяці - до фіналу дійшли четверо найкращих. Але кубок - лише один. Емоції учасників та нерви тренерів - те, що не увійшло в прямий ефір - просто зараз у нашому сюжеті, а потім поговоримо з переможницею "Голосу країни 9" Оксаною Мухою і її тренером Даном Баланом.

У студії "Сніданку" переможниця "Голосу країни 9" Оксана Муха та її тренер Дан Балан

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції