Третина росіян відвідали б Крим, якщо б мали на це гроші

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Більше половини росіян жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років.

Влітку 2018 року більше третини росіян хотіли б відпочити в анексованому Криму, якби мали на це гроші. При цьому, 56 % громадян РФ жодного разу не їздили відпочивати за останні п'ять років.

Такі дані повідомляє Всеросійський центр вивчення громадської думки (ВЦВГД).

Від 2014 до 2016 року частка охочих відпочити на окупованому півострові зросла від 8 до 27%. Станом на 2018 рік до анексованого Криму хочуть поїхати 37 % опитаних росіян. Друге місце посіли курорти Чорноморського узбережжя Кавказу – 33%. Закордонні курорти – 21%.

При цьому дім і дача залишаються основними передбачуваними місцями відпочинку для жителів Російської Федерації: 2018-го року їх частка 45% і 34% відповідно. Вдома частіше інших залишаються мешканці малих міст (49%) і сіл (55%), респонденти з поганим матеріальним становищем (53%), на дачі – літні люди (42% серед 60-річних і старше).

Опитування проводилося в травні серед двох тисяч респондентів у 80 регіонах.

Раніше повідомлялося, що окупанти таємно переселили до анексированого Криму майже мільйон росіян. Про це заявив уповноважений президента України з питань кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

ВідеоРосіяни закрили частину Азовського моря впритул до українського узбережжя

У вересні 2003-го через конфлікт навколо дамби росіяни змусили Україну фактично визнати їхні права на Азовське море. Це й стало законною підставою для будівництва Керченського мосту. Щойно над протокою піднялася арка мосту, як рух вантажних суден обмежили, і постраждала економіка Приазов'я. А сьогодні росіяни ультимативно закрили 2 тисячі квадратних кілометрів Азовського моря для українських суден.

Росіяни закрили частину Азовського моря впритул до українського узбережжя

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Туризм на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Залиште свій коментар

Вибір редакції