Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Чернігові відкрили туристичний інформаційний центр

Безкоштовні інформаційні послуги для всіх.

З нагоди початку високого туристичного сезону у Чернігові відкрили туристичний інформаційний центр (ТІЦ). Про це йдеться на сайті  Чернігівської міської ради.

Це установа сервісного типу, яка допомагає туристам зорієнтуватися щодо найцікавіших локацій та подій у Чернігові.

"Найперша місія – надавати безкоштовні інформаційні послуги, що стосуються широкого спектру місць розташування популярних пам’яток історії та культури, готелів та об’єктів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ тощо. Другий, не менш важливий напрям – це просування туристичних принад місцевості серед туристів, підвищення якості туристичних послуг", – йдеться у повідомленні. 

До ТІЦ можуть звертатись всі охочі: як окремі туристи, так і туристичні групи, представники туристичних агентств та компаній, які працюють у сфері туризму та суміжних, для отримання інформації, консультацій та співпраці.

Графік роботи центру (м. Чернігів, вул.Шевченка, 9) - без вихідних та перерв з 9:00 до 19:00 у квітні-вересні, з 9:00 до 17:00 у жовтні-березні.

Нагадаємо, у Полтаві з’явилася нова туристична послуга - екскурсія-квест без екскурсовода. 

ВідеоДень народження у стилі ретро: львів'яни відзначають 763-річчя міста

Сьогодні у місті починаються триденні святкування. 763-й день народження Львів святкуватиме у стилі ретро. Будуть тематичні вечірки, виставка карет і ретроавтомобілів, конкурс на найкращий ретрокостюм. Вистави, концерти, забави і пікніки заплановані у різних локаціях Львова, не лише у середмісті.  

День народження у стилі ретро: львів'яни відзначають 763-річчя міста

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції