Перейти до змісту
У Великій Британії створили наметове містечко на деревах

У Великій Британії створили наметове містечко на деревах

Одна ніч коштуватиме - 100 фунтів стерлінгів у будні та 120 - вихідні.

У Великій Британії на території національного парку Lake District створили наметове містечко на деревах, йдеться на офіційному сайті.

Намети закріплені на висоті трьох метрів у якому можуть перебувати до трьох осіб (троє або двоє дорослих з дитиною старше п’яти років).

У наметах є дивани та з усіх боків вікна. Усі зручності, душ та кухня доступні в кемпінгу поблизу від намету.

наметове містечко на деревах
www.nationaltrust.org.uk

Із собою рекомендують брати спальні мішки, їжу та воду.

Одна ніч коштуватиме - 120 фунтів стерлінгів у вихідні, а будні -100, але мінімальна кількість  для бронювання – два дні.

Організатори попереджають про те. що за зміни погодних умов (швидкість вітру перевищить 32 км/год, а сила шторму – 7 балів), лишають за собою право відмовити, повернути кошти або запропонувати іншу дату.

Нагадаємо, у чотиризірковому готелі Armathwaite Hall Hotel & Spa, туристам пропонують незвичайні заняття йогою з лемурами. 

Відео Дмитро Комаров разом з друзями-авіаторами встановив рекорд України

На чотиримісному літаку екіпажу вдалося за три дні облетіти усі області країни, крім зони бойових дій та захопленого Криму. Вони пролетіли над Карпатами та Чорним морем, над херсонськими степами та лісами Житомирщини. Дмитро Комаров та пілот Ігор Табанюк із захватом розповіли, як на кожному аеродромі їх зустрічали сотні людей.

Дмитро Комаров разом з друзями-авіаторами встановив рекорд України

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин