З Києва до США планують запустити прямі рейси

З Києва до США планують запустити прямі рейси

Авіаперевізник Azur Air Ukraine збирається відкрити регулярні рейси від квітня 2021 року.

Згідно з наказом Державіаслужби №1259 від 10 вересня, регулятор дозволив авіакомпанії Azur Air Ukraine  почати польоти з Києва в Нью-Йорк, Майамі і Чикаго з 1 жовтня 2020 року на необмежений термін.

Про це повідомляє Аvianews.com.

За всіма напрямками Azur Air Ukraine зможе літати два рази в тиждень. В разі необхідності частота може бути збільшена, оскільки між Україною з США діє угода про відкрите небо, яке повністю лібералізувати авіасполучення між країнами.

Зараз флот Azur Air Ukraine складається з трьох Boeing 737-800, одного Boeing 757-300 і трьох Boeing 767-300ER. Останній тип літака є далекомагістральним і може здійснювати прямі рейси без посадки на дозаправку з Києва в Нью-Йорк, Чикаго і Маямі.

Однак використання Boeing 767-300ER МАУ під час виконання евакуаційних рейсів Київ-Маямі-Київ у 2020 році показало, що літак не може летіти на таку дальність з повним завантаженням.

Відповідно, для виконання регулярних рейсів Київ-Маямі-Київ на Boeing 767-300ER Azur Air Ukraine буде потрібно брати менше пасажирів і багажу, що збільшить собівартість перевезення, або ж розглянути можливість поповнення флоту повітряними судами більшої дальності.

Нагадуємо, що Air France оприлюднила розклад польотів між Києвом та Парижем на зимовий період .

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів