1 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

1 грудня: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: Credits

День ангела святкують: Платон, Олександра

Народжені 1 грудня – відкриті і ідеалістичні, мають практичністю, гнучкістю і не йдуть на компроміс у тому, що стосується їхніх поглядів і думок. Їхній оптимізм, енергія і яскравість вражають людей, і вони легко привертають увагу завдяки красномовству, чарівності і гумору.

Платон

Платон – ім'я, що має грецьке походження. Воно походить від давньогрецького слова "платюс", що означає "широкоплечий". Деякі джерела стверджують, що походження імені – давньоєврейське, і Платон в цьому випадку означає "розраду".

У дитинстві у хлопчика дуже активний характер, дитини досить важко утримати на місці. Малюк дуже товариський, легко вливається в нову компанію. Як правило, він більше любить спілкуватися з дорослими хлопцями, оскільки черпає з цього спілкування нові знання.

Малюк розумний не по роках. Допитливість хлопчика часом не знає меж. Він дуже багато читає, водночас йому можуть подобатися книжки абсолютно різної тематики. Якщо батьки займаються розширенням кругозору дитини і її освітою, то Платон стає дуже розвиненим інтелектуалом.

Хлопчик не любить, коли йому кажуть, що робити. Його волелюбний характер часом завдає чимало клопоту батькам. Дитину неможливо змусити щось робити, тут спрацюють тільки ласкаві домовленості.

Володіючи високим інтелектом, прекрасною пам'яттю і завзятістю, він легко розуміє весь навчальний матеріал і отримує хороші оцінки.

Уже в дитинстві характер дитини містить таку позитивну якість, як безкорисливість. Він не робить нічого з метою вигоди, а для дорогих людей не шкодує ні сил, ні часу. Здоров'я у хлопчика міцне, хворіє він не часто.

З віком він стає більш спокійним і не таким впертим. Проте на шляху до досягнення своєї мети чоловік нерідко виявляє наполегливість.

До кар'єри Платон ставиться дуже серйозно. У робочому колективі він є лідером, колеги дуже поважають і цінують його за доброту і силу духу. Платон – працьовитий і талановитий чоловік, що допомагає йому домагатися висот в кар'єрі. Він дуже любить спілкуватися з людьми, йому подобається, коли його слухають, тому його вибір зупиняється на таких професіях, як викладач, екскурсовод, політик, громадський діяч, письменник, журналіст.

У взаєминах Платон цінує емоційний комфорт. Свої бажання він ставить понад усе, що заподіює дискомфорт його обраниці. Деяких жінок може налякати надмірна примхливість Платона. Він не бачить сенсу в довгих залицянь. Якщо йому сподобалася дівчина, то він прямо і чітко повідомить їй цю інформацію.

Як і друзів, дружину Платон вибирає собі дуже довго і прискіпливо. Йому потрібна гарна, розумна жінка, яка зможе бути прекрасною господинею і доброю мамою. Для нього важливо, щоб його жінка була близька йому за духом. Головне для Платона в шлюбі – взаємна повага. Якщо подружжя буде розуміти одне одного, цінувати і поважати, то шлюб буде довгий, міцний і щасливий.

Олександра

Ім’я Олександра має грецьке коріння і означає “мужня”, “надія”, “захисниця”. Характеру Олександри притаманні імпульсивність, поривчастість, незалежність, владність і принциповість. Вона впевнена в собі і спокійно сприймає невдачі. Люди часто не розуміють дівчину з таким ім’ям, оскільки багато її вчинків продиктовані настроєм.

Якщо Олександра в родині єдина дитина, то вона стає впертою й примхливою. Неохоче грає з іншими дітьми. У шкільному віці, маючи гарне здоров'я, займається спортом, виявляє при цьому цілеспрямованість і домагається значних успіхів. Учиться добре по всіх предметах, любить читати.

Олександра обов'язково намагається одержати вищу освіту, щоб відчувати себе впевнено в житті. Може стати лікарем, бухгалтером, учителем, їй подобається керувати автомобілем.

Олександра з дитинства починає багато спілкуватися із хлопчиками, й з віком вона краще почувається в чоловічому товаристві. Заміж виходить пізно й стає не тільки прекрасною господаркою, але й гарним другом своєму чоловікові.

Дуже любить подорожувати. У шлюбі намагається мати багато дітей, буде турботливою мамою. Для своєї родини здатна зробити багато чого.

Повʼязані теми:

Наступна публікація