14 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

14 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: Facebook/Jenifer Magaly Castañeda Mosquera

День ангела святкують: Адріан, Уляна, Юліанія (Юлія)

Люди, народжені 14 листопада, відчувають внутрішній конфлікт між прагненням зайняти роль безпристрасного інтелектуала-спостерігача і бажанням проявити себе ревним захисником людства. Вони — мрійливі ідеалісти. Ліберали чи консерватори, піднесений ідеалізм спонукає їх з пристрастю і запалом шукати істину. Вони здатні стати відомими людини в галузі мистецтва, науки, філософії і політики.

Уляна

Ім'я Уляна означає "кучерява", "пухнаста".

Для Уляни головною рисою характеру є справедливість. Ця енергійна і сильна дівчина завжди проявляє свою відкритість по відношенню до інших людей. У ній немає зверхності і егоїзму. В глибині душі Уляна чуттєва і м'яка людина. З ранніх років Уляна проявляє себе як творча особистість. Їй цікаво мистецтво у всіх його проявах. У той же час в школі з точними науками у неї часто не складається, тому вона може відставати по ряду предметів. Уляна прекрасно ставиться до дітей молодших за себе, ніколи не кривдить їх, приділяє час для гри.

Сама по собі Уляна строга, хоча може проявляти себе як сором'язлива і нерішуча особа. Вона часто боїться образити людей своїми словами, тому намагається в усьому проявляти делікатність. Незважаючи на всю складність своєї натури, Уляна добра людина, яка завжди готова прийти на допомогу.

Зовні Уляна досить приваблива дівчина, в якої відчувається загадковість. Шарм і добродушність роблять цю дівчину ще більш привабливою для протилежної статі. Незважаючи на зовнішню врівноваженість, в цій дівчині є пристрасть. Уляна приділяє достатню увагу своїй зовнішності. Вийшовши заміж, володарка імені Уляна присвячує практично весь свій час сім'ї і облаштування будинку. Вона з величезним задоволенням приймає у себе гостей. В її будинку часто збираються компанії друзів.

Адріан

Ім’я Адріан – це латинське чоловіче ім’я, що відбулося від імені Hadrianus, яке означає "адріатичний", "той, хто родом з берегів Адріатичного моря".

За іншою версією, ім’я Адріан вважається одним з варіантів імені Андрій. Хоча, насправді, це різні імена, так як у православних і католицький святцях присутні обидва імені – Адріан і Андрій.

Адріан має високу чутливість, у поєднанні з чудовою інтуїцією. Він живе ідеями, зробити світ краще, ніж той, що є насправді. Всі свої сили він направить на боротьбу проти несправедливості і допомогу знедоленим.

У Адріана високі поняття краси і досконалості, він скрізь шукає ідеал. його цікавлять соціальні й гуманітарні напрями діяльності людей, якщо не доглядати за ним, то він може навіть стати фанатиком певної ідеї. Він готовий взаємодіяти з іншими людьми з чесністю і сумлінністю.

Адріану найбільше підходять професії, пов’язані з психологією, роботою з людьми (вчитель, психолог, соціолог, політик, астролог), або ж творчі професії (художник, музикант). йому дуже близькі релігійні, філософські, благодійні або гуманітарні напрями, де він може з успіхом себе проявити.

Юліанія (Юлія)

Ім’я походить з латинської і означає  "липнева" або "з роду Юліїв".

Юлія - ​​дуже товариська дівчина, має творчі здібності і сильну інтуїцію. У глибині душі Юлія досить потайлива, і, уважно слухаючи співрозмовника, вона мало, що розповість про себе. У вчинках дівчина може бути надто обережна і нерішуча. Ззовні Юлія мудра і тактовна людина, але насправді вона дуже примхлива.

Юлія дуже емоційна і енергійна, але часом події, а вірніше, їх відсутність можуть викликати у дівчини апатію, лінь і нудьгу. У своїх пристрастях Юля вельми аристократична. Вона не конфліктує з суспільством, не любить гучних розваг. Силу свого характеру дівчина тримає в собі, однак у момент необхідності воля Юлі дасть про себе знати.

Юля дуже вдало вибирає собі чоловіка, який стає її сенсом життя. З чоловіком вона живе душа в душу, без складнощів і сварок. Домашнє господарство дуже швидко стає для неї головною турботою в житті. Йому вона присвячує всі свої сили і час.  Але, займаючись домашнім господарством, Юлія ніколи не забуває про свою головну пристрасть - читання. Також вона із захопленням займається організацією сімейного дозвілля, вигадує заняття і розваги.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація