15 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Дата публікації
Перегляди
2122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
15 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: Veer

​​​​​​​День ангела святкують: Домініка (Домна), Альберт, Леопольд

Народжені 15 листопада відрізняються палким характером і запальністю. Вони спалахують через дрібниці і довго не можуть прийти до тями. Розлютити таку людину може все що завгодно. Від образливого слова до зіпсованої речі. У запалі емоцій вони дозволяють собі досить непристойні висловлювання, а в деяких ситуаціях в хід йдуть і кулаки.

Втім вони так само яскраво висловлюють і позитивні емоції. Якщо вже щось дало їм справжню радість, то ці люди просто випромінюють позитив, яким заряджають себе та інших.

Домініка (Домна)

Жіноче ім’я Домініка — варіація латинського чоловічого імені Домінік. Воно означає “належна Господу”. Ім’я Домініка — настільки рідкісне у нас, але популярне за кордоном-зробить свою господиню гордою і незалежною дівчиною. Однак натомість за стійкий характер дівчині доведеться віддати вміння знаходити компроміси і гармонію у взаєминах із людьми. Баланс між збереженням вірності собі і здатністю бути трохи м’якшою до людей — це те, чого їй доведеться вчитися все життя.

Домініка — дівчина зі стійким характером і великими амбіціями. Вона надзвичайно незалежна і самодостатня. З віком ці якості тільки посилюються.

Їй більше підходить індивідуальна праця. Робота в команді — не для неї, як і спілкування з клієнтами. Зате вона не боїться самостійно ухвалювати серйозні рішення і сміливо бере на себе відповідальність за те, що відбувається. Вона не позбавлена артистичності, тому за належної старанності вона зможе зробити і творчу кар’єру.

Свою незалежність Домініка зберігає і у стосунках. Вона шукає такого партнера, який буде поважати її потребу час від часу залишатися на самоті. Незважаючи на те що Домініка не демонструє свої почуття напоказ, любити вона вміє глибоко і віддано.

Альберт

Ім'я Альберт походить віл давньогерманського імені Adalberht, яке складається з двох частин: athal (благородний) і berht (світлий). Дослівно ім'я  можна перекласти як "шляхетний блиск "

У дитинстві Альберт дуже розумний, активний хлопчик, любить грати в логічні та інтелектуальні ігри. Володіє відмінною інтуїцією, тому з легкістю виграє в таких іграх, як нарди і карти. Часто відсутність сили волі і лінощі заважають йому завершити розпочату справу. Разом з тим, Альберт відрізняється вмінням швидко ухвалювати рішення і чудовою пам’яттю.

Альберт – добре вихований і завжди делікатний. Він легко контактує з людьми, може поговорити на будь-яку тему. Але сімейні стосунки і його особисті почуття – заборонена тема для розмови. Він хороший сім’янин, любить і пишається своїми дітьми.

Найчастіше Альберт вибирає непублічну і неяскраву професію. Його приваблює наукова діяльність, бухгалтерія, лікарська практика. У цих сферах він домагається успіхів.

Ім’я Альберт наділяє свого носія спокоєм і незалежністю. Воно припускає схильність до дотепності і впевненість у собі. Найчастіше Альберт є веселою, життєрадісною людиною. Він відрізняється здоровим самолюбством. Альберт йде до наміченої мети свій дорогою, не звертаючи уваги на думку інших. Для нього характерний аналітичний склад розуму, а розважливість поєднується з романтизмом і схильністю до авантюр.

Альберт любить подорожі і читання. Володарі цього імені – прагматичні і допитливі чоловіки.

Леопольд

У перекладі з давньогерманської мови ім'я означає "сміливий народ". Леопольд – чуйний, поступливий, стриманий і добрий. Він завжди спокійний і ніколи нікуди не поспішає. Діє хоч і не поспішаючи, але домагається своєї мети, як танк. Він випромінює тепло і світло, готовий завжди прийти на допомогу всім, хто цього потребує. Добросовісний і відповідальний, його важко не поважати. Леопольдів полюблять навіть власні тещі.

"Літні" Леопольди ще й великі жартівники, обожнюють сюрпризи та розіграші. Але боятися нема чого – в їхньому арсеналі тільки добрі жарти. "Осінні" більш спрямовані до кар'єри та інтелектуальному розвитку. Вони дуже ревниві, але самі цього соромляться. А ось у "зимових" характер трошки важче – вони іноді занадто упираються.

Прекрасні батьки. Люблять дружину і поїсти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2122
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація