21 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

21 листопада: іменини, походження, значення і характер імен

Фото: ТСН.ua

​​​​​​​День ангела святкують: Марта і Клим

У народжених 21 листопада добре розвинене почуття прекрасного, яке проявляється в усьому: в поставі, жестах, манерах, витончених і доведених до досконалості. Народжені цього дня жваво цікавляться всім новим, що виникає у суспільстві, не приділяючи занадто багато часу старомодним віянням. 

Марта

Ім’я Марта має давньоєврейське коріння і перекладається як “пані”, “господиня”.

Марта наполеглива, уперта й емоційна жінка з розвиненим почуттям власної гідності. Це чарівна, приваблива ззовні жінка. Вона рішуча, упевнена в собі, ніколи не втрачає розуму навіть у складних ситуаціях.

Марта любить бувати в товаристві, вміє гарно одягатися й звернути на себе увагу чоловіків. Марти найчастіше інтелектуалки й роботу собі вибирають відповідну, хоча серед них можна зустріти, наприклад, і спортивних тренерів, і продавців.

Заміж виходять пізно, хоча не обділені увагою протилежної статі, і, як правило, у шлюбі бувають двічі. Однак деякі з "осінніх" заміж не виходять зовсім. Вони більш практичні й обережні - ніколи не зроблять необдуманого кроку. Марта віддана родині (особливо це стосується "зимових"), вона однолюбка, але ревнива, хоча й намагається приховати це. Уміє багато чого робити по господарству сама, не сподіваючись на чоловіка.  

Клим

Ім'я це в перекладі з латинської мови означає: милостивий, лагідний, м'який.

У дитинстві це спокійна дитина. Любить малювати, любить, щоб йому читали про тварин і водили в зоопарк. У школі такі хлопчики навчаються добре, мають багато друзів, захоплюються пригодницькою літературою й технічною творчістю. По характеру більше схожі на матір. Дорослі Клими - добрі, скромні й спокійні люди. Успішно працюють інженерами, юристами, лікарями, педагогами, серед них зустрінеш як талановитих артистів, так і прекрасних електриків.

У сімейному житті їм доводиться нелегко. Людям не довіряють, хоча виду не подають. Ретельно обмірковують свої дії.  Люблять ходити пішки. До глибокої старості займаються великим тенісом. Вони терплячі й не люблять скаржитися. Мовчуни. Гостинні, але у великому колі стають неговіркими.

Повʼязані теми:

Наступна публікація