92-річні близнюки не розлучалися за життя і померли в один день

92-річні близнюки не розлучалися за життя і померли в один день

Джуліан і Адріан Райстер

92-річні близнюки, монахи-францисканці, померли з різницею в кілька годин від зупинки серця: "Це майже неймовірно, але практично все в житті вони робили разом".

У США 92-річні близнюки, монахи-францисканці Джуліан і Адріан Райстер, які майже ніколи не розлучалися за життя, померли в один день, з різницею у кілька годин.

Як повідомив журналістам їхній брат по Ордену, близнюки померли від зупинки серця.

"Воістину це дуже поетичний кінець їхнього незвичайного життя. Це майже неймовірно, але взагалі-то не дивно, враховуючи, що практично все в житті вони робили разом", - сказав представник Університету св. Бонавентюра Том Міссел.

"Між ними був якийсь неймовірний зв'язок. Вони були дуже близькими, але при цьому жоден з них не був егоїстом", - розповів двоюрідний брат близнюків Майкл Райстер.

Брати разом ходили до школи, разом подорожували світом і разом вступили до лав Ордену святого Франциска.

При народженні їм дали імена Джером і Ірвін, але коли в 20 років вони вирішили стати монахами, то взяли собі імена католицьких святих.

Близнюки ніколи і нікому не говорили, хто з них народився першим.

Брати народилися в Буффало, штат Нью-Йорк, більшу частину життя служили в Університеті св. Бонавентюра, працюючи теслями та садівниками. Вони швидко здобули собі репутацію людей, які можуть полагодити практично все.

Жили вони в частині будинку, відведеного для ченців, в різних келіях. Але при цьому ділили одну телефонну лінію, тому, якщо їм хтось телефонував, телефони спрацьовували одразу в обох.

У 2008 році брати переїхали до Флориди, де останні роки жили при францисканському монастирі.

Читайте також:

Жінка народила трьох дітей 08.08.08, 09.09.09 та 10.10.10

У Китаї народилася дівчинка з двома головами

Сліпий чоловік прозрів, поцілувавши фотографію своєї дружини

Жінка воскресла після 14 годин смерті і сказала, що бачила прекрасний сон

Повʼязані теми:

Наступна публікація