Французька фірма вибачилася за голого чоловіка в рекламі для дітей

Дата публікації
Перегляди
2745
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Французька фірма вибачилася за голого чоловіка в рекламі для дітей

Скандал з цим плакатом привернув увагу як до самої компанії La Redoute, так і до її продукції

В інтернеті з'явилося багато фотожаб за участі цього оголеного чоловіка - так він "зображений" на задньому плані під час висадки американських астронавтів на Місяць.

Французька компанія La Redoute принесла вибачення за свій рекламний плакат пляжного одягу для дітей, де на передньому плані на пляжі грають діти, а на задньому - видно оголеного чоловіка.

Компанія заявила, що зробить все можливе, щоб якомога швидше вилучити цей плакат, і вже почала розслідування інциденту. Тим не менш, рекламне зображення стало дуже популярним в інтернеті.

І хоча особистість чоловіка, який опинився в кадрі, так і не було встановлено, з'явилися фотографії, на яких за допомогою фотомонтажу нудист з цього пляжу виявляється на різних історичних знімках. Так на одному з них він "зображений" на задньому плані під час висадки американських астронавтів на Місяць.

В іншому фотомонтажі голому чоловікові присвоїли особу колишнього голови Міжнародного валютного фонду Домініка Стросс-Кана, який минулого року втратив свою посаду через секс-сандал в Нью-Йорку.

Деякі представники інтернет-співтовариства вже зазначили, що скандал з цим рекламним плакатом привернув увагу як до самої компанії La Redoute, так і до її продукції.

La Redoute - одна з найбільших французьких компаній, що продають одяг через інтернет і поштою.

Читайте також:

У Франції оподаткували солодкі бульбашки

58-річна модель рекламує спокусливу білизну

Samsung познущався з Apple у рекламному ролику (відео)

Google оштрафували за підказки в пошуку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2745
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація